História spoločnosti MIMI Plus, s.r.o. sa píše od roku 1993. Spoločnosť vznikla za účelom prevádzkovania podnikateľskej činnosti v oblasti veľkoplošného materiálu a nábytkového kovania. Zo začiatku sa firemná prevádzka nachádzala blízko centra mesta Zlaté Moravce, ale časom vznikla potreba vybudovania väčších priestorov. V roku 2005 sa spoločnosť presťahovala a rozšírila predajné a skladové priestory čím mnohonásobne zvýšila svoju kapacitu ako predajných, tak skladových možností.

Predmetom podnikania je maloobchodná a veľkoobchodná činnosť zameraná na predaj produktov a poskytovanie služieb v oblasti veľkoplošného materiálu a nábytkového kovania. Na sklade je viac ako 120 dekorov kvalitných drevotriesok, ktoré napílime a ohraníme airTec technológiou podľa Vašich potrieb. Na hotových nábytkových dielcoch je možné dodatočné frézovanie, vŕtanie otvorov na pánty či kolíkovanie. Okrem slovenských dodávateľských väzieb má naša spoločnosť výhradné zastúpenie vybraných produktov rumunskej spoločnosti Kastamonu pre oblasť západného Slovenska. https://www.kastamonu.ro/ 

Počas 25 rokov svojho pôsobenia si MIMI Plus, s.r.o vybudovala na trhu veľkoplošných materiálov a nábytkového kovania stabilné miesto a neustále sa usiluje zlepšovať poskytované služby a sortiment ponúkaného tovaru. Radi Vás o tom osobne presvedčíme a privítame v našich priestoroch na Robotníckej ulici č. 60 v Zlatých Moravciach.